Довіра

Розробка сайтів

Сайт чи не сайт, ось в чому питання!

Коли у нас питають: чи потрібен мені сайт? - ми спочатку розглядаємо бізнес і його завдання і тільки потім відповідаємо. Звичайно, сайт має багато переваг: можливість онлайн замовлення у кілька кліків, ширші можливості для реклами, більша довіра клієнтів до бренду. Тож якщо ви впевнені у своїй ніші та плануєте збільшувати продажі онлайн — сайту бути!

Що було раніше: курка чи яйце? Однозначної відповіді, яка б задовольнила і еволюціоністів, і теологів — немає. Так само, як і відповіді на питання: потрібен бізнесу сайт, чи досить соціальних мереж.
Брендинг

Наші кейси

З анімацією та без, з розгорнутими статтями чи короткими тезами, мінімалізм чи яскравий гротеск - створимо будь-який сайт для вашого бізнесу!
Хочу сайт!

Види сайтів, що ми Розробляємо:

Landing page
Головне завдання такого сайту — згенерувати дзвінок чи заповнену форму зворотного зв'язку від потенційного клієнта. Такі сайти зручно використовувати, коли у вас є всього одна послуга чи один вид товару. Зазвичай, складається з 1-2 сторінок.
Головна перевага такого сайту — це невисока вартість та швидкість у розробці. Часто їх використовують щоб протестувати товарну нішу.
Інтернет-магазин
Сама назва говорить про головне завдання такого сайту — продажі в онлайн. Зазвичай, це багатосторінкові сайти з широким асортиментом товарів, кошиком, можливістю оплати онлайн та контактами служби підтримки. При розробці інтернет-магазинів особливу увагу треба звертати на зручність структури, швидкодію та зрозумілу і просту форму замовлення.
Сайт візитка
Багатосторінковий сайт, який призначений для презентації послуг або товарів, які надає компанія. А також, для знайомства з історією компанії, її перевагами. Зазвичай, містить до 10 сторінок. Звичайно ж, на сайті візитці розміщуються форми зворотного зв'язку та контакти.
Інформаційний портал
Це можуть бути сайти новин чи добірки професійних матеріалів будь-якої тематики. Одна з головних відмінностей таких порталів — необхідність створення активного ком"юніті,

ЯК МИ ЦЕ РОБИМО:

Спочатку бриф, а потім все інше — без заповнення брифу робота буде схожа на блукання у темряві в незнайомій кімнаті. Часу займе багато, а з рештою тільки синці та безлад. Якщо вам важко заповнити бриф самостійно — ми проведемо інтерв'ю.
Наступний крок — структура сайту. Визначаємось з кількістю сторінок, їх наповненням та створюємо список необхідних на сайті модулів.
Прототипування. Цей крок часто пропускають у виробництві сайтів, але ми вважаємо його надважливим. Адже саме під час прототипування ми розміщуємо всі блоки необхідні на сайті, продумуємо юзабіліті. Це дає можливість погодити із замовником всі блоки та їх розміщення ще до створення дизайну.
Копірайтинг. Тексти — дуже важлива частина на сайті. Адже саме мова переваг буде підштовхувати ваших клієнтів до дзвінка, або замовлення.
Дизайн. На основі прототипу ми розробляємо унікальний дизайн вашого сайту. Ми ніколи не використовуємо дизайн шаблони — індивідуальність дуже важлива!
Розгортування “двіжка” та верстка — тут розробка виходить на фінішну пряму. На цьому етапі також проводиться оптимізація сайту для різних гаджетів. Зараз особливу увагу треба звертати на те, як ваш сайт виглядає на мобільних телефонах, адже все більше користувачів виходять у мережу саме зі смартфонів.
Тестування і корегування можливих недоліків.
Передача всіх даних сайту замовнику. Ми завжди реєструємо домен і хостинг на замовника і передаємо всі логіни і паролі до сайту клієнту — це запорука вашої незалежності та безпеки. Чому? Бо ми не прив'язуємо сайт до своєї компанії та ви зможете, як скористатися нашою допомогою для подальшої підтримки, так і звернутись до когось іншого, або ж адмініструвати сайт самостійно.

Що ви отримуєте

Робочий, унікальний, оптимізований для різного типу гаджетів сайт, який допоможе вам розвивати свій бізнес ще ефективніше!

UX

Ну що, готові розпочати?

відправити заявку