Люди

Компанія

Хочеш досягти мети - біжи до неї, якщо не можеш бігти - йди, якщо не можеш йти - повзи, якщо не можеш повзти - лежи в тому напрямку.

Ми починали займатись маркетингом ще тоді, коли реклама в Інтернеті була чимось новим і незрозумілим, а банери викуповувалися через особисті домовленості в асьці і для цього ще не було вигадано термін “медіабаєр”.

Зараз у нас достатньо досвіду, щоб розвивати бізнес будь-якого рівня, від локального салону краси, до всеукраїнської мережі. Неважливо, якого масштабу ваш бізнес, ми будемо розвивати його професійно і завзято. Бо ми такі.

Команда

Найголовніші у нашій справі - це люди!

Сергій Чечко

Співзасновник

Сертифікований фахівець Google в напрямках: пошукова реклама, відео реклама і Google Аналітика. Але найбільше полюбляє створювати бренди та займатись неймінгом.

Суперскіл - вміє і знає, як привести вам клієнта, де б той не ховався.

Оксана Кісіль

Співзасновник

Редактор, маркетолог та спеціаліст з прототипування сайтів. Фахівець в організації виставок, семінарів і конференцій.

Суперскіл - знає та пам'ятає все, про всі проєкти, що ведуться агенцією.

Олена Бондаренко

Проєкт менеджер

Професійний комунікатор та спеціаліст з телефонних продажів. Саме з Оленою ви будете спілкуватись, коли зателефонуєте чи напишете нам.

Зараз відповідає за безперервну роботу проєктів. Знаходить спільну мову з усіма клієнтами. Моментально розв'язує всі питання по проєкту.

Суперскіл - може побудувати відділ продажів для клієнта, або ж самостійно продати будь-який продукт чи товар.

Роман Гуменний

Дизайнер

Супермен дизайнерського фронту! Дизайн бренду з нуля - легко. Редизайн чинного бізнесу - не проблема. Має тонке відчуття стилю.

Суперскіл - “попадати” дизайном в картинку, що замовник малює у своїй уяві.

Володимир Марункевич

Web-розробник

Саме у руках Володимира дизайни та тексти перетворюються на повноцінні та функціональні сайти. Працює вдумливо, прискіпливо і натхненно. Ставить собі цілі та сам їх виконує (це дуже радує всю команду)! 

Суперскіл - знайти будь-яку неточність і виправити її! 

Олександра Московко

Керівник SMM відділу

Знана поціновувачка прекрасного та експерт з багатофункціональності.

Суперскіл - моментально вивчати та застосовувати нові інструменти та тенденції.

Як потрапити в команду

Ми завжди радіємо, коли до нашої команди приєднується крутий спеціаліст! Якщо ви вважаєте, шо вам є що привнести у нашу компанію – надсилайте своє резюме на e-mail: info@rabbitmarketing.com.ua

Клієнти

З ким ми працюємо:

З великим, середнім і малим бізнесом по всій Україні.
Тільки з легальним бізнесом. Ми не займаємось просуванням “сірих та чорних товарів”, сумнівних тренерів та заборонених законодавством видів діяльності.
З власниками чи керівниками, що зацікавлені у розвитку свого бізнесу. Ми не чарівна пігулка і не кнопка “зробити добре”. Якщо представники бізнесу не зацікавлені у розвитку, то добре не буде, як би ми не старались.

Відгуки наших клієнтів:

Іво Перц
SEO портала нерухомості mesto.ua
Работал с ребятами несколько лет. Профессиональный подход к заказу, изначально оценивают потребности и цели бизнеса для достижения цели. Есть понимание полного цикла бизнес процессов и как онлайн может помочь действующим бизнесам или ускорить процесс дигитализации отрасли
Марина Тимінська
Власниця дитячого садочка “Baby Best”
Пользуемся услугами Rabbit Marketing, очень довольны результатом. Профессиональный подход в работе с первых дней сотрудничества. Вы лучшие!!! Благодарим за Вашу работу!!!
Тетяна Красновецька
Заступник директора центру розвитку “Origami”
Центр розвитку "Origami" хоче подякувати за ефективну та результативну співпрацю компанію Rabbit Marketing! Дякуємо за професійний підхід, хороший результат та вміння швидко реагувати та поставлені завдання! Дуже відповідальні, креативні та компетентні! Дякуємо та всім рекомендуємо!
Ігор Недоборовський
Засновник продакшн студії “05videoprod”
Очень крутые ребята, которые действительно знают, что они делают и как помочь клиенту с решением его задач!
Анастасія Нікіторович
Власниця салону косметології “Silk Beauty”
Rabbit Marketing - это команда настоящих профессионалов. Очень помогли при открытии салона косметологии Silk Beauty. От разработки логотипа и сайта, до привлечения первых клиентов через социальные сети и Google. Рекомендую!
Олена Мудрик
Директор спортклубу “Top Gym”
Команда абсолютных профессионалов,все поставленные цели и задачи были оперативно достигнуты. Чётко, компетентно, слаженно, системно, рекомендуем.

наші клієнти:

Готові приєднатись до
успішних брендів?

відправити заявку