Bosch Авто Сервіс Автохелф

Виявляється, про ходову, акумулятори та ремінь ГРМ теж можна розповідати цікаво! У цьому ми переконалися, коли познайомилися з власником Бош Авто Сервіс Автохелф. Тим паче, що давно не бачили власників бізнесу, у яких настільки яскраво горять очі при розповіді про свою справу!

Тож і ми запалились та перейняли той дух натхнення, відмінного сервісу та високої якості – тепер точно можемо вважатися “молодшими механіками”!

Що було зроблено?

  • Розробили маркетингову стратегію просування бренду у мережі Інтернет та соціальних мережах
  • Реалізували контент-план та створили дизайн для соціальних мереж і розпочали активне ведення сторінок
  • Проводили фото- та відеозйомку процесів роботи СТО для візуалізації у мережі
  • Провели всі етапи розробки сайту: написання текстів, розробка дизайну, верстка, оптимізація для настільної та мобільної версії
  • Налаштували роботу з приймання заявок сайту та отримання готових лідів на електронну пошту
  • Налаштували пошукову рекламу у Google та вже з перших днів отримали перші звернення

Чому оптимізація сайту для мобільних пристроїв надважлива?

Оскільки мобільні девайси стають доступнішими для всіх, не дивно, що мобільний трафік зростає. Однак масштаби зростання вражають: у той час, як трафік настільних ПК повільно зменшується, знизившись на 3,3% з 2017 до 2020 року, мобільний Інтернет зріс на 30,6% за той самий проміжок часу.

Зручність та швидкість використання – половина шляху до оформлення заявки та продажів!

Хочете сучасний сайт?

Замовити сайт!

Що тепер?

Оскільки Бош Авто Сервіс Автохелф працює на ринку вже понад 15 років, нам потрібно було лише внести трохи коректив та допомогти бізнесу виділитися, познайомити користувачів із професіоналами.

Саме тому й одразу після комплексу заходів отримали десятки нових заявок. Продовжуємо налаштовувати рекламу, розповідати більше про компанію та розвивати впізнаваність бренду!

Готові до активного розвитку?

Залишайте заявку!