Таргетинг

Реклама в Google та YouTube

Хто шукає, той завжди знайде. А ми зробимо так, щоб знайшли саме вас!

Таргетована реклама — це форма онлайн реклами, яка дозволяє максимально точно вибрати аудиторію, якій ви хочете рекламуватися. Вона налаштовується за багатьма параметрами: вік, стать, інтереси, місце проживання, купівельна можливість і ін. Це швидкий спосіб почати продажі з сайту і залучати туди цільових клієнтів.

Таргетовану рекламу можна налаштовувати в Google, Youtube, Facebook і Instagram. На кожному майданчику є свої особливості, наприклад, в Google можна попередньо оцінити кількість запитів по тематиці.
Реклама в Google
Будь-який вид контекстної реклами в Google дозволяє не тільки максимально точно націлити її на результат, а й відстежити ефективність реклами.

ВИДИ GOOGLE РЕКЛАМИ:

Контекстна реклама
Коли ви шукаєте будь-що у Google, зазвичай, перших 3 результати пошуку — рекламні. Контекстна реклама прямо відповідає на пошук клієнта і пропонує йому найбільш релевантні пропозиції.
Медійна реклама
Це банерна чи відеореклама, що показується на сайтах, які встановили код Google. Досить популярний вид реклами, який допомагає промотувати ваш бренд, товари чи послуги.
Ремаркетинг
Бувало таке, що ви розглядали якийсь товар на сайті, а потім реклама з цим товаром просто “переслідує” вас повсюди? Це і є ремаркетинг! За таких налаштувань рекламу будуть бачити ті клієнти, що побували у вас на сайті та нічого не купили.
Реклама в Youtube
Частка людей, що споживають відео у Youtube, а не по телевізору постійно зростає. А от вартість реклами набагато нижча, ніж на телебаченні. І більш того, її можна налаштувати за параметрами: вік, стать, місцеперебування та інтереси вашого потенційного клієнта!

Види youtube реклами

Відеореклама
Рекламні ролики транслюються перед початком відео, або вмикаються під час перегляду. І тут теж є свої секрети, наприклад, інтегруйте назву свого бренду на початку ролика, щоб якнайбільше потенційних клієнтів його побачили.
Банерна реклама
Не маєте свого рекламного ролика і бюджету на його зйомку? Не проблема! В Youtube можна рекламуватись і банерами!

Як ми це робимо:

Перевіряємо, чи є у Google ваша аудиторія. З'ясовуємо кількість пошукових запитів по тематиці ваших товарів чи послуг.
Аналізуємо ваш сайт, щоб з'ясувати, чи готовий він приймати трафік.
Створюємо чи налаштовуємо акаунти Google ads та Google Analytics.
Встановлюємо на ваш сайт коди для ефективної роботи реклами.
Розроблюємо креативи: текстові оголошення та/або банери.
Підбираємо ключові слова, аудиторії та запускаємо рекламні кампанії.

Що ви отримуєте

Професійно налаштовані сертифікованим спеціалістом Google рекламні кампанії, та зацікавлених у ваших товарах чи послугах клієнтів на сайті!

Клієнти

Готові продавати в онлайн? Поїхали!

відправити заявку