Аналіз

Аудит

Спочатку виправ помилки, а потім рекламуйся!

Нам часто зустрічаються розчаровані клієнти. Які говорять — ми ось пробували інтернет рекламу і у нас вона не спрацювала! Знаєте, будь-який вид реклами може не спрацювати. І далеко не завжди причина в поганій рекламі. Ваші маркетологи або агентство, з яким ви працювали, можуть створити і налаштувати прекрасну рекламну кампанію. Але прекрасна рекламна кампанія може принести нуль результату! Просто тому, що внутрішні процеси вашого бізнесу не дозволяють отримувати нових клієнтів і прибуток.

Саме тому, ми завжди говоримо своїм клієнтам: якщо ви хочете комплексно розв'язувати проблеми з маркетингом, рекламою і продажами - починати потрібно з аудиту. І тільки потім будувати маркетингову стратегію і запускати рекламні кампанії.

Аудит - звучить страшно, Але це не той лячний аудит від податкової, від однієї загрози якого, здригається будь-який власник бізнесу!

МАРКЕТИНГОВИЙ АУДИТ ОХОПЛЮЄ:

Перевірку бізнесу таємними покупцями.
Аналіз послуги або товару в порівнянні з конкурентами.
Перевірку роботи телефонного/реального відділу продажів.
Оцінку маркетингової та рекламної активності.
Оцінку сайту
Оцінку соціальних сторінок.
1 із 4
Саме стільки клієнтів змогли придбати послугу в одного нашого клієнта. А де поділись троє, спитаєте ви? Загубились у неправильно налаштованих бізнес-процесах. Комусь менеджер не перетелефонував, когось забули внести в базу, а хтось і зовсім не додзвонився.

Тож зрозуміло, що не кількість реклами потрібно збільшувати, як просив клієнт, а налагоджувати внутрішні процеси! Саме таку, надважливу інформацію ми з’ясовуємо під час аудитів та за допомогою таємних покупців!
Перевірка

Як ми це робимо

-Та що я там не знаю про свій бізнес? Мені мої друзі все розказують! – Нерідко чуємо ми від клієнтів.

Але, як виявляється, власник може дійсно на багато що не звертати уваги. А сторонні аудитори швидко знаходять всі хиби. Наприклад, таємних покупців ми підбираємо відповідно до сфери бізнесу. Якщо це дитячі гуртки, то проводити перевірку та писати звіти по ній будуть не тільки мами, а й самі діти!

Що ви отримуєте

Після аудиту створюється звіт з повним переліком проблем і рекомендаціями/ інструкціями щодо їх виправлення. Це покроковий план, що і як потрібно змінити в бізнесі першочергово!

Ну що, готові перевірити свій бізнес?

почати перевірку