Сайти для Центрів Розвитку дітей “Дивосвіт” та “Origami” 

Завдання з яким до нас звернулись замовники: створити багатосторінкові сайти для дитячих Центрів Розвитку  “Дивосвіт” та “Origami”. Нові сайти створювались для інформування ЦА про можливості Центрів, генерації активних лідів, запису нових відвідувачів та анонсування подій. 

Найпершою і головною задачею, яку ставила перед собою команда – це створити зручний функціонал пошуку потрібного напрямку розвитку по віку дитини та по самому виду діяльності. Адже кожен Центр має дуже велику кількість напрямків діяльності для різних вікових груп і юзабіліті проектів – це головна ціль. 

Що було зроблено:

Розроблена і протестована зручна структура багаторівневого меню з подвійним сортуванням для великої кількості напрямів діяльності.
Створені прототипи всіх сторінок сайтів з визначенням кожного блоку та його функціоналом.
Розроблені пропозиції по дизайну сайтів у різній стилістиці. Кожен сайт виконувався у рамках чинного стилю Центру, його кольорів та візуалізації.
Створений унікальний дизайн (для web і мобільних версій) всіх сторінок по обраним пропозиціям.
Прописані головні меседжі, заголовки блоків, меню та підвалів.
HTML верстка всіх типових сторінок та підключення до системи керування контентом Wordpress.
Тестування функціонала та оптимізація сторінок для мобільних девайсів на тестових доменах і хостингу.
Перенесення сайтів на чинні домени та хостинг, налаштування БД, кешування, плагінів безпеки та підключення SSl сертифікатів.
Навчання команди замовника роботі з сайтами по їх наповненню контентом, змінам та коригуванням.

Юзабіліті

Побудова структури сайту затребувала багато часу і поведінкових досліджень, адже потрібно було зробити так, щоб відвідувачі не губились у великій кількості гуртків. Ми досягли цього за допомогою подвійного сортування: батьки можуть обирати гуртки і за напрямом, і за віком. 

Кожен гуртом має свою власну сторінку з повним описом, розкладом, ціною та формою запису. Крім гуртків ми вписали у структуру сайтів сторінки для висвітлення можливостей Центрів, Анонси заходів та сторінки Контактів. 

Внутрішня структура сайту спроєктована так, щоб адміністратори закладу могли у будь-який момент самостійно додати чи видалити гурток, без необхідності звертатись до розробника.

Дизайн і стилістика

Обидва сайти виконані у різній стилістиці в рамках чинних брендбуків. Для сайту Origami в дизайні використовувались ламані лінії та стилістичні елементи, які перекликаються з дизайном будівлі. 

Для сайту “Дивосвіт” були обрані яскраві кольори та прямі лінії у дизайні. Також був створений “супергерой”, який перегукується і посилює смислове визначення “Центр Розвитку”. 

На обох сайтах ми дуже обережно використовували анімацію, щоб не перевантажити і так досить яскраві сторінки та не відволікати увагу відвідувачів від головних елементів та текстів. 

Команда

Стратегічний маркетолог
Маркетолог
Копірайтер
Дизайнер
WEB розробник
Проєкт менеджер

Результат:

Активно діючі сайти Дитячих Центрів Розвитку зі зручною навігацією та широкими можливостями. Оптимізовані для різних девайсів та готові до генерації лідів від нових та постійних клієнтів.

Потрібен ефективний сайт?

Звертайтесь!