Сайти для компанії Carefield

Як правильно представити в інтернеті компанію, що працює у сфері всіх виробничих процесів у агробізнесі? Саме таке питання ми поставили перед собою, коли до нас звернулась компанія Carefield з запитом на розробку сайтів. 

Зважаючи, що у компанії Carefield досить велика кількість напрямків діяльності, ми розпочинали свою роботу із створення невеликих лендінгів під кожен напрямок. Це давало можливість швидко запускати в роботу кожен потрібний напрямок та скеровувати трафік потенційних клієнтів на відповідний лендінг.

Web-Інфраструктура

Проте, зрештою, ми прийшли до висновку, що всю web-інфраструктуру краще об’єднати у загальну логічну систему і перейшли до створення перелінкованих між собою повноцінних корпоративних сайтів. 

Головні завдання, які ми ставили перед собою: створити логічну і зрозумілу структуру сайтів, висвітлити всі напрямки діяльності компанії, дотримуватись загального візуального стилю, створити можливість для замовника самостійно зручно керувати та наповнювати будь-який з сайтів.

Так з'явилися:

Загальний корпоративний сайт для всіх напрямків.
Вузькоспеціалізований сайт для послуг, які надаються за допомогою агродронів.
Магазин для продажу агродронів та комплектуючих.

Юзабіліті

Кожен з сайтів розроблений з урахуванням вимог пошукових систем та оптимізований для різних девайсів. Для зручного керування контентом ми використали дві платформи: WordPress для корпоративних сайтів та OpenCart – для інтернет-магазину. 

Таке рішення обумовлено тим, що у планах компанії було максимально розширювати асортимент інтернет-магазину і для повноцінної роботи можливостей WordPress та супутнього плагіну WooCommerce було б недостатньо.

Дизайн і стилістика

Загальний корпоративний сайт виконаний в повній відповідності до брендбуку компанії. Використовувались бізнес кольори Carefield. Стилістичні елементи логотипа вбудовувалися в інфографіки та оформлення функціональних блоків. 

Для сайтів агродронів (корпоративний та інтернет-магазин) був створений унікальний дизайн у більш сучасному стилі. Так, для збереження загального сприйняття, web-дизайнер використав елементи стилю Carefield, проте ми обрали інші кольори та зробили дизайн більш технологічним. Це рішення було прийнято, щоб ще більш підкреслити прогресивність напрямку: дрони в агробізнесі.

Що було зроблено:

Розроблена і протестована зручна структура для головного сайту з послугами та спеціалізованого сайту для послуг з використання агродронів.
Створені прототипи всіх сторінок сайтів з визначенням кожного блоку та його подальшим функціоналом.
Розроблені пропозиції по дизайну сайтів у різній стилістиці. Кожен сайт виконувався у рамках чинного стилю компанії Carefield та правил брендбуку.
Створений унікальний дизайн (для web і мобільних версій) всіх сторінок сайтів.
Прописані головні меседжі, заголовки блоків, меню та підвалів.
HTML верстка всіх типових сторінок. Сайти carefield.com.ua та drone.carefield.com.ua були підключені до системи керування контентом Wordpress, а магазин store.carefield.com.ua до OpenCart.
Тестування функціонала та оптимізація сторінок для мобільних девайсів на тестових доменах і хостингу.
Наповнення всіх сайтів контентом: тексти, фото та відео матеріали.
Перенесення сайтів на чинні домени та хостинг, налаштування БД, кешування, плагінів безпеки та підключення SSl сертифікатів.

Результат:

Активно діючі сайти, що висвітлюють різні напрямки діяльності компанії Carefield зі зручною навігацією та широкими можливостями. Оптимізовані для різних девайсів та готові до генерації лідів від нових та постійних клієнтів.

Команда:

Стратегічний маркетолог
Маркетолог
Копірайтер
Дизайнер
WEB розробник

Потрібен ефективний сайт?

Звертайтесь!