Склад матраців - як аудит бізнесу допомагає його розвивати

Коли бізнес вже досить довго і стабільно працює на ринку, йому варто шукати нові ідеї та шляхи для ефективного розвитку. Надати нове дихання бізнесу – саме з таким запитом прийшов до нашої агенції керівник мережі магазинів Склад Матраців. 

З чого починати просування стабільного бізнесу? Звичайно ж з аудиту, вивчення інтересів клієнтів та загальної ситуації на ринку.

Що було зроблено?

  • Ми провели ретельний аудит бізнесу. Починаючи від перевірок таємними покупцями, закінчуючи перевіркою зручності викладки товарів.
  • Створили мапу змін: навчання продавців та правила обслуговування, мерчандайзинг товарів, схема роботи з постійними покупцями. 
  • Провели незалежне опитування серед мешканців Вінниці, завдяки якому з’ясували: як часто вінничани змінюють матраци та подушки, скільки готові витратити на ці товари, де полюбляють купувати та чому.  
  • Спираючись на опитування були розроблені нові рекламні меседжі та концепції просування. Обрані найактуальніші категорії товарів. 
  • Запущені рекламні кампанії у соціальних мережах та Google з новим позиціонуванням компанії.

Ключові зміни

Розроблена комплексна стратегія просування бренду в онлайн та офлайн площинах. Разом із представниками бізнесу на стратегічних сесіях були напрацьовані нові бізнес та маркетингові цілі, та прописані шляхи їх досягнення.
Проведений комплексний мерчандайзинг товарів у магазинах. Змінені зони розташування товарів та асортимент, відповідно до правил мерчандайзингу та актуальних потреб клієнтів.
Проведений повний ребрендинг компанії: розроблений логотип, підібрані нові кольори, створена нова візуалізація магазинів, проведений редизайн сайту та соціальних мереж, розроблений дизайн поліграфічних матеріалів.

Що далі?

  • Бізнес перейшов на новий рівень: вже розроблений перший авторський матрац від “Складу Матраців” і йде робота над випуском другого. 
  • Ми разом із замовником поступово втілюємо всі маркетингові завдання, що поставили перед собою під час стратегічних сесій. 
  • Тестуємо та оптимізуємо рекламні канали, активно працюємо з аудиторією бізнесу.

Готові до комплексних змін у бізнесі?

Залишайте заявку!