Ситий онук – українська кухня з доставкою

Смачно, як у бабусі!

Що ми найбільше любимо? Створювати нові бренди! Коли народжується ідея і навколо неї вибудовується все: візуалізація, позиціювання, маркетингова стратегія, рекламні кампанії. 

А коли ідея ще й така смачна, як у Ситого Онука - це взагалі прекрасно! Бо ми поринули не тільки у діджитал, а й у дитячі спогади - поки збирали унікальні рецепти від наших бабусь!

Саме так народився Ситий Онук - доставка української їжі. Смачно, як у бабусі! 

Що ми зробили

Спочатку поринули у спогади, щоб зрозуміти, чому нам, українцям так смакує національна кухня. Саме із спогадів народилась назва бренду - Ситий Онук.
Створили повний брендбук компанії: унікальний логотип, кольорова гама, графічні елементи дизайну.
Розробили унікальне меню, що ввібрало в себе справжні бабусині рецепти. Так-так, ми просили бабусь готувати нам страви для прикладу!
Провели багато-багато тестувань готових страв. Насправді це найсмачніший період роботи над проектом - ми куштували страви та надавали зворотний зв'язок на кухарям!
Провели багато годин за підбором унікального та екологічного посуду. Кожен з варіантів посуду ми тестували і часом, і окропом, і холодильником.
Створили сайт, де можна зручно замовити улюблені страви української кухні та під'єднали додаток Rocket.
Зареєстрували, оформили і розпочали вести соціальні сторінки. Запустили рекламні кампанії у соцмережах та Google.
Залучили до дегустацій блогерів та просто вінничан! Так-так, нам потрібні були смакові враження не тільки від своєї команди!
Отримали замовлення, відгуки та постійних клієнтів з перших днів роботи!

Що далі

Зараз проект активно розвивається, напрацьовує нові позиції у меню та готується до розширення. 

А ми тестуємо рекламні канали: розклейка, роздача флаєрів та реклама на радіо, крім головних генераторів трафіку та замовлень: реклами у Google та соціальних мережах. 

Кожен рекламний канал оцінюється не тільки з боку росту кількості замовлень, а й з огляду на розвиток впізнаваності бренду! 

Як запустити успішний проект?

Кожен, хто займається розвитком бізнесу розуміє, що запустити бізнес – це непростий  крок, що вимагає багато енергії та зусиль, тож часто виникає бажання після успішного старту трохи розслабитись. Все ж працює! 

Але саме тоді, коли ваш бізнес розпочав роботу і з’являються головні виклики: збільшити кількість замовлень та постійних клієнтів, постійно відстежувати якість страв, будувати логістику, збирати та опрацьовувати відгуки, оптимізувати рекламні кампанії, запускати акції.

Саме цю частину роботи ми можемо виконати для вас, поки ви смакуватимете страви від Ситого Онука!

Шукаєте когось, хто допоможе розпочати ваш бізнес? 

Залишайте заявку!