Пан заваркін

Кав'ярня, що стала символом міста

Пан Заваркін та Син: як правильний копірайтинг може дати нове життя вашому бізнесу

Кав’ярні є одним із найпопулярніших бізнесів в Україні. Чому? Відкриття такої справи не потребує великих фінансових витрат у порівнянні з іншими видами діяльності у сфері закладів громадського харчування. Та саме тут і ховається проблема — як виділитись серед сотні інших таких же ентузіастів, якщо чай та кава скрізь майже однакова?

На прикладі відомої вінницької кав’ярні “Пан Заваркін та Син” розповімо, як можна виділитись та значно підвищити свої доходи, якщо використати соціальні мережі як платформу для сторітелінгу.

Що ми робили:

  • Використовували соціальні мережі не як канал продажу товарів, а як спосіб комунікації з людьми. Розповіли, що це не просто кав’ярня, а туристична родзинка міста, яку обов’язково мають відвідати всі, хто приїздить Вінниці!
  • Зробили акцент на старовинних речах, які дуже зацікавили клієнтів та читачів соціальної сторінки. Акцентували увагу, що це не просто кав’ярня, а “музей”! Отже, бізнес отримав додаткову змогу заробітку — екскурсії.
  • Активно комунікували із шанувальниками закладу, щоб підвищити рівень залученості підписників до контенту сторінки.
Сторітелінг (storytelling) - це мистецтво розповідати історії про бренд. Можна висвітлювати його особливості, знайомити із засновниками та співробітниками. Головне, щоб всі ваші історії були цікавими для клієнтів!

Чого ми досягли

Про заклад знімали сюжети не тільки місцеві телеканали, а й тревел-блогери з інших міст. Зараз заклад можна зустріти у місцевому туристичному путівнику та у всеукраїнському путівнику “Озера, парки та заповідники України”. А активне комьюніті сторінки виросло із 650 осіб до 4000 відданих фанатів!

Завдяки якісний контент стратегії, використання всіх сильних сторін закладу, ми змогли виділити кав’ярню серед сотні інших, без великих фінансових вкладень у рекламу. Очевидно, що білий маркетинг у соціальних мережах — необхідна і дієва складова для будь-якого закладу громадського харчування!

Хочете якісного ведення соціальних сторінок?

Залишайте заявку